Przejdź do treści Przejdź do stopki
O NAS

Firma Inwest-Bud działalność rozpoczęła
już w 2001 r.

W początkowym okresie zajmowała się realizacją oraz wykonawstwem robót budowlano-montażowych. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej spółka zmieniła profil swojej działalności na realizację usług inżynierskich oraz obsługę procesów inwestycyjno-budowlanych.

Usługi

Nasza Oferta

Nasza oferta obejmuje nadzór inwestorski. Pełnimy funkcję kierownika budowy. Specjalnością firmy są certyfikaty energetyczne i audyty energetyczne budynków i przedsiębiorstw, wykonywane już od kilkunastu lat. Przeprowadzamy również przeglądy okresowe obiektów budowlanych. Realizujemy projekty architektoniczno-budowlane i zapewniamy wsparcie w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń oraz uzgodnień.

W 2021 r. poszerzyliśmy zakres naszych usług o przygotowywanie wycen nieruchomości: domów, lokali mieszkalnych, nieruchomości niezabudowanych do różnych celów m. in. sprzedaży, zabezpieczenia wierzytelności, podziału majątku i zniesienia współwłasności, podziału spadku, aktualizacji opłat za użytkowanie wieczyste.

Zapraszamy do zapoznania się szerzej z zakresem naszych usług.

LAUREAT ZŁOTYCH CERTYFIKATÓW RZETELNOŚCI

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza wykwalifikowana kadra inżynierska z wielu branż zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Wspólnie działamy na rzecz realizacji każdego projektu. Zapewniamy terminowe i rzetelne wykonanie zleconych prac. W zakresie wycen nieruchomości działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, w szczególności Torunia, Bydgoszczy oraz Gniezna, przeglądy techniczne realizujemy na terenie całego kraju.

REFERENCJE

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

„Niniejszym informujemy wszystkich zainteresowanych, ze firma Inwest-Bud Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu pełniła na zlecenie … kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją inwestycji …zakres umowy obejmował pełnienie obowiązków i funkcji wielobranżowego inspektora nadzoru inwestorskiego (w branżach konstrukcyjno-budowlanej, sanitarnej, wentylacji, elektrycznej i niskoprądowej oraz drogowej).

W trakcie wykonywania zadania firma wykazała się należytą starannością, terminowo wykonała przedmiot zlecenia zgodnie z warunkami zawartymi w umowie.”

Zastępca Prezydenta Miasta

„Zaświadczam, że Inwest-Bud Sp. z o.o. wykonała usługę nadzoru inwestorskiego wielobranżowego (branża konstrukcyjno-budowlana, sanitarna, elektryczna, teletechniczna) dla zadania inwestycyjnego … Usługa nadzoru została wykonana rzetelnie, zgodnie z zawartą umową, w uzgodnionych terminach. Do jej wykonania inwestor nie wnosi zastrzeżeń.”

Dyrektor

„Spółka …. udziela referencji firmie Inwest-Bud Sp. z o.o. Firma wykonuje dla … przeglądy okresowe w tym pięcioletnie obiektów budowlanych oraz na podstawie aneksu … przedłużającego umowę również przeglady elektryczne wraz z pomiarami pięcioletnimi.

Spółka Inwest-Bud spełnia nasze oczekiwania w zakresie terminowego, solidnego i fachowego wykonywania usług. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala postrzegać firmę jako solidnego i godnego zaufania partnera, który profesjonalnie realizuje swoje zobowiązania.”

Dyrektor Zakładu

USŁUGI

NASZA OFERTA

Przeglądy Budowlane
WYCENA NIERUCHOMOŚCI
NADZORY INWESTORSKIE
ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ
AUDYTY ENERGETYCZNE
PROJEKTOWANIE I INWENTARYZACJA
KONTAKT

zapraszamy do kontaktu

Inwest-Bud Sp. z o.o.

Wszystkie spotkania umawiane są telefonicznie.

Szosa Bydgoska 60A87-100 Toruń
LinkedIn

  FIRMA GODNA ZAUFANIA

  Tarcza Finansowa PFR 2.0
  Polski Fundusz Rozwoju S.A.

  Firma uzyskała dofinansowanie w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla Mikro, Małych i Średnich Firm”

  KONTAKT

  biuro@inwest-bud.org.pl

  +48 534 982 355‬

  Adres

  ul. Szosa Bydgoska 60A
  87-100 Toruń

  KRS: 6376
  NIP: 956 205 14 67
  REGON 871545363

  Inwest-Bud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wpisana pod Numerem 0000006376 do rejestru przedsiębiorców, Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy:
  50.000,00 PLN

   Inwest-Bud Sp. z o.o. © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Projekt Strony Krokus Studio