• przegląd obiektów budowlanych
  • audyt energetyczny
  • Przegląd obiektów budowlanych
  • audyt energetyczny

Przeglądy obiektów budowlanych

  • Audyt energetyczny przedsiębiorstw i budynków
  • Przegląd okresowy budynków
  • Studium wykonalności z wnioskami unijnymi
  • Inwentaryzacje i projektowanie
  • Audyt energetyczny oświetlenia
  • Nadzory budowlane
 

ZAMÓW CERTYFIKAT ENERGETYCZNY

Inwentaryzacja oraz projektowanie budynków

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i instalacyjnej. Naszą firmę tworzy grupa doświadczonych fachowców specjalizujących się w różnych dziedzinach. Oferujemy Państwu między innymi szeroki zakres usług związanych z budownictwem, takich jak np. nadzór budowlany, przeglądy budynków, auditing energetyczny, czy też inwentaryzacja i projektowanie budynków.

Inwentaryzacja budynku, czyli projekt techniczny ma szczegółowo przedstawiać rzeczywisty i aktualny stan danego obiektu. Plan budynku opracowywany jest po dokonaniu jego dokładnych pomiarów. W czasie inwentaryzacji muszą zostać zmierzone wszystkie pomieszczenia, nawet jeśli niektóre z elementów obiektu są pozornie identyczne, np. mieszkania w blokach.

Inwentaryzacje budynków w Toruniu

Przeprowadzanie inwentaryzacji budynku jest obowiązkowe w przypadku każdej przebudowy, nadbudowy, czy nawet zmiany podziału pomieszczeń. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku starych budynków, które nie posiadają zatwierdzonego i aktualnego planu budowlanego. Na tej podstawie może zostać opracowany plan przebudowy, a gminny inspektor budowlany wyda zgodę na jej przeprowadzenie.

Niezależnie od tego, czy planujemy budowę nowego obiektu, czy też przebudowę już istniejącego, jednym z najważniejszych etapów inwestycji jest przygotowanie projektu budynku. Zadanie to należy powierzyć profesjonalistom, czyli doświadczonym architektom. Projekt budowlany jest również jednym z najważniejszych dokumentów, które należy przedstawić starając się o pozwolenie na budowę.

Projekty obiektów budowlanych

Zarówno przeprowadzenie inwentaryzacji, jak i zaprojektowanie budynku powinno zostać zrealizowane przez specjalistów, posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Od tego zależy sukces oraz bezpieczeństwo każdej planowanej inwestycji. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w tym zakresie. Na rynku wyróżnia nas solidność i terminowość.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Inwentaryzacje i projektowanie obiektów budowlanych w Toruniu
Inwentaryzacje i projektowanie obiektów budowlanych w Toruniu
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.