• przegląd obiektów budowlanych
  • audyt energetyczny
  • Przegląd obiektów budowlanych
  • audyt energetyczny

Przeglądy obiektów budowlanych

  • Audyt energetyczny przedsiębiorstw i budynków
  • Przegląd okresowy budynków
  • Studium wykonalności z wnioskami unijnymi
  • Inwentaryzacje i projektowanie
  • Audyt energetyczny oświetlenia
  • Nadzory budowlane
 

ZAMÓW CERTYFIKAT ENERGETYCZNY

Audyty energetyczne budynków

Zrównoważone zużycie energii w ostatnich latach stało się jednym z priorytetów sektora budowlanego. Efektywność energetyczna pozwala obniżyć koszty eksploatacji budynków, jest także korzystna dla środowiska i znacząco wpływa na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Z tego względu coraz więcej firm i właścicieli budynków decyduje się na przeprowadzenie audytu energetycznego.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Od momentu rozpoczęcia działalności w 2001 roku nadzorowaliśmy i wykonaliśmy wiele prac budowlanych oraz instalacyjnych. Zajmujemy się również wydawaniem certyfikatów budynków, certyfikatów energetycznych oraz przeprowadzaniem audytów energetycznych.

Audyty energetyczne w Toruniu

Szeroka wiedza w dziedzinie budownictwa jest niezwykle przydatna przy przeprowadzaniu audytów energetycznych, których celem jest określenie zużycia energii w danym budynku, zespole budynków lub systemie instalacji. Dzięki temu możliwe jest dokładnie określenie w jaki sposób można doprowadzić do oszczędności energii, a tym samym zmniejszenia związanych z nią wydatków.

Audyt przeprowadzany w przedsiębiorstwie kontroluje nie tylko zużycie energii w budynkach, ale też w instalacjach przemysłowych, transporcie i wszelkiej działalności firmy. Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej i opracowaną na tej podstawie „Ustawą o efektywności energetycznej” audyt energetyczny musi być przeprowadzany okresowo we wszystkich dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Audyt energetyczny - dlaczego jest tak ważny

Przeprowadzając audyty energetyczne gwarantujemy naszym klientom profesjonalizm i solidność. Nie tylko dostarczamy informacji na temat zużycia energii w budynku, ale też proponujemy jakie rozwiązania techniczne, formalne i organizacyjne powinny zostać zastosowane w danym obiekcie, aby zwiększyć jego efektywność energetyczną i jednocześnie zmniejszyć koszty eksploatacji.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Audyt energetyczny budynku w Toruniu
Audyt energetyczny budynku w Toruniu
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.